info@sasuchem.com
+90 216 472 7278

Hakkımızda

aTarihçe

Kimyasal hammadde tedariki ve pazarlama şirketi olan kuruluşumuz Sasuchem Kimya, 2012 yılından buyana ithalat ihracat firmalarına danışmanlık hizmeti veren Nishtrade firmamızın alt bünyesin de hizmete başlamıştır. Firmamız, Türk kimya sektörünün değişik alanlarında yılların tecrübe ve birikimine sahip çalışma arkadaşlarımız ve güçlü altyapısıyla, sektörümüze en güvenilir kaynaklardan, en kısa sürede, en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Başta İlaç, Gıda, Kozmetik ve Veteriner olmak üzere Türk ekonomisinin lokomotif sektörleri için gerekli kimyasal hammadde tedariki, firmamızın temel uğraş konusunu oluşturmaktadır.

Firmamız kalite politikamız gereği, müşterilerimizin hassasiyeti ve sağlık bakanlığının öngördüğü şartları sağlayan saklama koşullarının bulunduğu depolarda ürünlerini muhafaza etmektedir. SasuChem yurt içi ve yurtdışın da sektörün önde gelen saygın kuruluşlarıyla güç birliği içerisindedir ve olmaya da devam edecektir.

Kuruluşumuzun hedefi; yurtiçinde ve dışında bulunan müşterimizin hammadde gereksinimini doğru kaynaklardan istenilen kalitede en kısa sürede en uygun maliyetler de temin etmek. Sasuchem Kimya müşteri ayırmaksızın ; üstün kalitedeki ürünleri doğru dokümantasyon ve kalite belgeleriyle iş takibi sorumluluğunun  bilincinde  olan ekiple sunmaktır.

Müşterilerimizin Saygın ve seçkim Tedarikçileri arasında olabilmek için Koşulsuz Müşteri Memnuniyetinin öneminin bilincindeyiz. Şirket Manifestomuzun bu şablon üzerine oturtmanın haklı gururunu yaşamaktayız. İlkelerine bağlı kalarak ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyerek, ''Saygın ve Seçkin Tedarikçi’’ olmanın mutluluğunu taşımaktayız.

Hakkımızda

  • Hakkımızda
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin